Atlantic

Atlantic

Reklamní agentura Atlantic buduje úspěšné značky. Jsou to specialisté na vizuální a obsahovou komunikaci značek, kteří dělají jedinečné brandy, weby zaměřené na konverzi, reklamy přitahující zákazníky.

 

B TECHNIK s.r.o.

B TECHNIK s.r.o.

Firma B TECHNIK s.r.o. působí v Třebíči od roku 1994. Věnuje se prodeji a servisu hobby a profi techniky pro zahradu, dílnu a průmysl. Prodává a opravuje motorové pily a sekačky na trávu STIHL, elektrické a ruční nářadí MAKITA, FESTOOL, NAREX, Čistící a úklidové stroje NILFISK a kompresory SCHNEIDER.

ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

Velké Meziříčí

Působíme již 25 let v oblasti budování vodních zdrojů, výstavby kanalizací a čistíren odpadních vod, laboratorních služeb, geologických prací, sanačních a dekontaminačních prací, rekultivací skládek a krajinářských úprav.

FENIX PERSONAL

FENIX PERSONAL

Personálně-poradenská společnost

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

Fraenkische CZ s.r.o.

Fraenkische CZ s.r.o.

Ztráta zaměstnání a hledání nové práce je pro každého složitá životní situace. A jednoduché to nemají ani čerství absolventi, kteří s nulovou pracovní zkušeností mají v mnoha firmách dveře zavřené. Nejohroženější skupinou obyvatelstva na pracovním trhu jsou tradičně lidé s nižším vzděláním nebo již zmínění absolventi bez jakékoliv praxe. Navzdory obvyklé představě však nabídka pracovních míst v našem regionu není tak zoufalá. Na Třebíčsku existují průmyslové podniky, kterým se ekonomicky daří a stále hledají nové zaměstnance. Mezi takové firmy patří i německá společnost Fraenkische sídlící v Okříškách.

MICo spol. s r.o.

MICo spol. s r.o.

Společnost MICo, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako servisní firma působící na jaderné elektrárně Dukovany. V roce 1998 zahájila vlastní výrobu v areálu v Hrotovicích a v roce 2011 byla výrobní kapacita rozšířena o areál o 50 000 m2 v Kramolíně.

NEWE industrial assembly s.r.o.

NEWE industrial assembly s.r.o.

NEWE industrial assembly s.r.o. je dynamická, rychle rostoucí společnost zabývající semontáží, demontáží a remontáží investičních celků, technologických a strojních zařízení z různých průmyslových odvětví  jako je papírenský průmysl, dřevozpracující, potravinářský, chemický a další.

NUVIA a.s.

NUVIA a.s.

NUVIA a.s. (dříve ENVINET a.s.) je třebíčská firma zaměřená na inženýring, komplexní služby, vývoj a dodávky zařízení a informačních systémů pro jadernou energetiku, průmysl, armádu ČR, vzdělávací instituce, výzkumná a lékařská pracoviště.

Outdoor Resort Březová

Outdoor Resort Březová

Jen 10 km od Třebíče se nachází největší zážitkový park v ČR. STAN – Special Team for Adventure in Nature – Speciální tým pro dobrodružství v přírodě – je obchodní značkou mateřské společnosti Outdoor Aliance s.r.o. STAN je v České republice již 12 let jedničkou v realizaci zážitkových škol v přírodě, školních výletů a adaptačních kurzů, a také jedním z největších realizátorů letních táborů. Co spojuje veškeré portfolio nabízených aktivit, je nejvyšší kvalita, invence a profesionalita v poskytovaných službách.

PeopleGuru.cz

PeopleGuru.cz

PeopleGuru.cz je personální agenturou, která se zaměřuje čistě na IT specialisty a obor IT. Stali jsme se partnery mnoha mezinárodních společností, a za dobu působení jsme pomohli desítkám odborníků z IT najít novou pracovní pozici a posunout je v kariéře dál. Zaměřujeme se na pozice analytiků, programátorů, projektových manažerů, testerů a dalších. Naší druhou divizí se pak stal portál www.part-time.cz, který propojuje společnosti s více jak 150 IT odborníky, kteří nabízí svůj volný čas.

Zobrazit další