O webu

Webový portál www.volnamistatrebic.cz je určen všem zaměstnavatelům třebíčského regionu a okolí, kteří nabízejí volná pracovní místa a hledají nové kvalifikované zaměstnance. Mohou zde nabízet i brigády a stáže pro studenty, ať již krátkodobého či dlouhodobého charakteru. Inzerce na webu je zdarma.

Webový portál slouží rovněž všem zájemcům o zaměstnání, kteří zde naleznou přehlednou nabídku pracovních příležitostí v Třebíči a okolí. 

Podnětem pro vznik tohoto webu je situace mnoha podnikatelských subjektů v regionu, které se dlouhodobě potýkají s nedostatkem kvalifikovaných pracovních sil a s problémem, kde takovéto zaměstnance úspěšně hledat.

Provozoval tohoto webového portálu, město Třebíč, chce ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Třebíč, přispět ke zlepšení současných podmínek a vytvořit jednotné prostředí, kde budou nabídky práce shromážděny.

Na webových stránkách můžete Vaše nabídky práce inzerovat bezplatně. K dispozici je Vám kontaktní osoba, která je připravená Vám s vaší inzercí pomoci, případně Váš inzerát aktualizovat dle konkrétních požadavků a situace.

Máte-li dotaz, kontaktujte nás na e-mail info@trebiczije.cz

Provozovatel webu

Třebíč

Partneři

Okresní hospodářksá komora Třebíč SPŠT