Užitečné informace

Konzultační den pro podnikatele z Třebíčska

Přijďte zdarma individuálně konzultovat své podnikatelské záměry se zástupci agentur CzechInvest, CzechTrade, Agentury pro podnikání a inovace a nově i se zástupcem Technologické agentury ČR. Rádi Vám poradíme v oblasti dotační podpory, exportu i podpory výzkumu a vývoje. Přijít konzultovat mohou i začínající podnikatelé, popřípadě studenti s podnikatelským záměrem.

Nabízíte volná pracovní místa? Hledáte nové zaměstnance? Máte brigádu pro studenty? Využijte možnosti bezplatně inzerovat na webovém portálu www.volnamistatrebic.cz, který provozuje město Třebíč.

Na tomto webu v sekci Přehled pracovních míst pro Vás shromažďujeme aktuální pracovní nabídky od zaměstnavatelů z Třebíče a okolí. V případě, že Vás některá pracovní nabídka zaujme, prosím, kontaktujte přímo zaměstnavatele, nejčastěji osobu uvedenou v kontaktních údajích k dané pracovní pozici, a postupujte dle pokynů uvedených v inzerátu.

Upozornění: Za správnost informací uvedených v inzerátu zodpovídá zadavatel inzerátu (inzerující organizace) nikoli provozovatel webového portálu Město Třebíč.

Na našem webu naleznete také aktuální nabídky brigád a stáží pro studenty z Třebíče a okolí. V případě, že Vás některá pracovní nabídka zaujme, prosím, kontaktujte přímo zaměstnavatele, nejčastěji osobu uvedenou v kontaktních údajích k dané pracovní pozici,a postupujte dle pokynů uvedených v inzerátu.

Provozovatel webu

Třebíč

Partneři

Okresní hospodářksá komora Třebíč SPŠT