Profily firem

DAWELL CZ s.r.o.

Specialista na mobilní indukční ohřevy

Česká firma DAWELL CZ s.r.o. byla založena v roce 2012 s vizí vybudování vývojově-výrobní a exportní společnosti. Hlavní činností se tak v prvé řadě stal vývoj vlastních produktů v průmyslové oblasti mobilních odporových a indukčních ohřevů a jejich následná výroba a prodej po celém světě.

Nový start

Nový start

Třebíčská personální agentura

Jsme specialisti na pracovní trh na Třebíčsku, zajímavé příležitosti máme potom po celé Vysočině. Jsme zkušené personalistky s lidským přístupem, naše práce je naším koníčkem. Firmám pomáháme hledat ty nejlepší lidi na různé pozice a Vám pomůžeme najít zajímavou práci či rozjet business, kde Vás to bude bavit a dávat smysl.

Nemocnice Třebíč

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, je moderní, akreditované pracoviště zabývající se poskytováním komplexní a kvalitní zdravotní péče, a to lůžkové, ambulantní, diagnostické, lékárenské, následné lůžkové péče a dlouhodobé lůžkové péče.

I&C Energo a.s.

Společnost byla založena v roce 1993. Díky úspěšnému rozvoji se dnes I&C Energo a.s. řadí mezi největší a nejúspěšnější společnosti v České Republice. Naše firemní produkty, znalosti a dosažené výsledky jsou základem toho, že je společnost vnímána nejen na českém trhu jako zkušený a spolehlivý partner, který je garantem profesionální spolupráce ve špičkové kvalitě.

TEDOM a.s.

V roce 2016 oslavila společnost TEDOM 25 let od svého založení. Z malé firmy o jednom člověku se za čtvrt století stala firmou s 500 zaměstnanci a téměř celosvětovou působností.

 

MANN+HUMMEL (CZ), v.o.s.

Přední světový výrobce filtrů a komponentů pro automobilový průmysl MANN+HUMMEL zahájil svou činnost v České republice 1. ledna 1993 v Nové Vsi pod názvem MANN FILTR JIPAP s.r.o. Od té doby se z firmy, která se původně soustředila na výrobu papíru, proložek a filtračních vložek, stala úspěšná stabilní firma v regionu zaměřující se na řešení filtrace v automobilovém průmyslu. Naše výrobky jsou známé především pod produktovou značkou MANN-FILTER a mezi naše zákazníky patří nejznámější světoví výrobci automobilů a průmyslových strojů. Při našich činnostech dbáme na efektivitu, bezpečnost, udržitelnost a zejména kvalitu, abychom společně s našimi zaměstnanci dosáhli co nejvyšší spokojenosti u našich zákazníků a zainteresovaných stran.

TOMIreko a.s.

Společnost TOMIreko a.s. vznikla v roce 2009, za tu dobu má mnohaleté zkušenosti s náročnými zakázkami ve stavebnictví. Mezi hlavní činnosti firmy patří renovace a sanace fasád, regenerace a revitalizace panelových domů, přístavba železobetonových lodžií, závěsné ocelové balkony, zemní práce a vodohospodářské stavby, rekonstrukce památek, novostavby a rekonstrukce. Působení společnosti se neomezuje pouze na region Vysočiny, ale realizuje zakázky na celém území České Republiky.

Prysmian Kabely, s.r.o.

Jsme Prysmian Kabely, s.r.o., poctiví kabeláři z Velkého Meziříčí s již téměř 30letou tradicí na českém trhu.

V našem výrobním závodu se zabýváme vývojem a produkcí kabelů pro stavební a energetický průmysl a kabelových svazků pro automotive a výtahy.

Dobře si uvědomujeme, že naši zaměstnanci jsou to nejcennější, co máme, takže je nejen dostatečně ohodnocujeme, ale snažíme se jim zajišťovat co nejlepší pracovní podmínky s celou řadou benefitů.

Jsme součástí skupiny Prysmian Group, která je světovou jedničkou v kabelovém průmyslu, což nejen posiluje naši pozici na trhu, ale zároveň poskytuje našim zaměstnancům možnost kariérního růstu napříč všemi sesterskými závody po celém světe a přináší možnost účasti na zajímavých rozvojových programech.

 

Zaměstnanecké benefity:

 • 25 dní dovolené (2x ročně celozávodní dovolená)
 • Velmi dobré mzdové ohodnocení
 • Docházkový bonus 2 000 Kč měsíčně navíc k výplatě
 • Stravenkový paušál 99 Kč za odpracovanou směnu
 • Bonus ve výši jedné měsíční mzdy ročně navíc
 • Příspěvek 4 000 Kč za rok na volnočasové aktivity
 • Příspěvek 800 Kč měsíčně na životní nebo penzijní pojištění
 • Vánoční a další bonusy
 • Každoroční navýšení mzdy
 • Odměny za pracovní výročí a při odchodu do penze
 • Šanci posouvat se výš nebo pracovat v zahraničí v rámci Prysmian Group
 • Kvalitní pracovní oblečení, které Vám vypere a opraví specializovaná firma
 • Možnost nákupu firemních akcií za velmi výhodných podmínek
 • Zastávku MHD přímo před firmou
Salleko, spol. s r.o.

Firma Salleko působí převážně v areálu Jaderné elektrárny Dukovany a provádí práce související s údržbou objektů, které JE Dukovany spravuje. Kromě veškerých stavebních prací jsme specializovaná firma na lešenářské práce. Firmě patří i penzion ***Lihovar Rouchovany.

Od 1.3.2023 jsme součástí silné Skupiny ČEZ, a.s.

UNICODE SYSTEMS s.r.o.

UNICODE SYSTEMS je česká firma s více než 30letou tradicí. Jsme jedničkou na českém trhu a významným hráčem v 10ti zemích Evropy. Pracujeme na inovativních produktech a často stanovujeme v našem oboru nové standardy. Naše řešení je v provozu na více než 5 000 čerpacích stanicích a několika desítkách centrál. Mezi naše zákazníky patří největší petrolejářské řetězce jako Benzina ORLEN, OMV, Avanti, Eni, Shell, Tesco, Makro a další.  

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., patří k největším provozovatelům vodovodní a kanalizační sítě v České republice a je ryze českou společností. 

2JCP Třebíč a.s.

Navrhujeme řešení bez kompromisů na lidech, přírodě, kvalitě a hodnotách. Rozsah působnosti 2JCP a.s. sahá od komplexních řešení pro plynové elektrárny, přes zachycování a ukládání vodíku a CO2, až po procesní technologie v potravinářském průmyslu.

Společnost 2JCP zahrnuje inženýrské a vývojové týmy ve Velké Británii a v České republice, dále výrobní kapacity ve dvou závodech v České republice a obchodní zastoupení téměř na všech kontinentech.

CETECHO s.r.o.

Společnost Cetecho Surface se zabývající výrobou nábytku pro soukromý i veřejný sektor. Naším hlavním zaměřením je zpracování umělého kamene (Corian, Staron, HiMacs, atd.). Nejčastějšími výrobky jsou umyvadlové desky, recepční a prodejní pulty, kuchyňské linky a další jiné atypické projekty na míru.
Zakázky realizujeme z větší části pro český a slovenský trh.

 

Do naší výroby hledáme nové kolegy nejen na řemeslné profese.
Tak nás kontaktujte.

Kontakt:
Karel Caha - vedoucí výroby
karel.caha@cetecho.cz
608 426 242
www.cetecho.cz

Pracoviště:
Průmyslová 163
Třebíč 674 01

S.O.K. stavební, s.r.o.

Jsme moderní stavební společnost, která byla založena v roce 1991 v Třebíči. Mezi naše hlavní činnosti patří výstavba kompletních zemědělských staveb, průmyslových staveb, výroba a montáž ocelových konstrukcí. Dále se zabýváme výrobou prefabrikovaných prvků pro zemědělství a výstavbou montovaných rodinných i bytových domů. Jsme stabilní společnost s pevným postavením na trhu a dobrou pověstí nejen v České republice, ale i na Slovensku. V současné době zaměstnáváme více než 240 pracovníků. Neustále rosteme, modernizujeme a vyvíjíme se.

TIRAD, s. r. o.

téměř 30 let historie firmy se špičkovými stroji a technologií je záruka pro obchodní partnery, že TIRAD s.r.o. je komplexním a důvěrným partnerem pro oblast přesného strojírenství s exportem do celého světa.

Fraenkische CZ s.r.o.

Ztráta zaměstnání a hledání nové práce je pro každého složitá životní situace. A jednoduché to nemají ani čerství absolventi, kteří s nulovou pracovní zkušeností mají v mnoha firmách dveře zavřené. Nejohroženější skupinou obyvatelstva na pracovním trhu jsou tradičně lidé s nižším vzděláním nebo již zmínění absolventi bez jakékoliv praxe. Navzdory obvyklé představě však nabídka pracovních míst v našem regionu není tak zoufalá. Na Třebíčsku existují průmyslové podniky, kterým se ekonomicky daří a stále hledají nové zaměstnance. Mezi takové firmy patří i německá společnost Fraenkische sídlící v Okříškách.

Jopp Automotive s.r.o.

Jopp Automotive s.r.o.

Velké Meziříčí

Rychle se rozvíjející česká společnost JOPP Automotive s. r. o., která v roce 2018 slaví 15 let na trhu vyrábí na ploše více než 11.000 m2 výrobních hal precizní soustružené díly, dílce z plastu a manuální řazení pro automobilový průmysl. Štíhlou organizací stejně jako efektivními a stabilními výrobními procesy získal závod v posledních letech vynikající pověst u svých zákazníků.

DELTA Group ČR: Delta Projektconsult s.r.o.

Partnerství, vize a rozmanitost - to jsou faktory, díky kterým se DELTA Group ČR stala úspěšnou nadnárodní skupinou společností s pobočkami v České republice, Rakousku, na Slovensku a na Ukrajině. Společnost DELTA za dobu své existence od roku 1977 úspěšně dokončila celou řadu projektů pozemních staveb v oblasti průmyslových a kancelářských budov, nákupních a zábavních center, kulturních a vzdělávacích institucí, zdravotnických zařízení a také hotelů a wellness.

NUVIA a.s.

NUVIA a.s. (dříve ENVINET a.s.) je třebíčská firma zaměřená na inženýring, komplexní služby, vývoj a dodávky zařízení a informačních systémů pro jadernou energetiku, průmysl, armádu ČR, vzdělávací instituce, výzkumná a lékařská pracoviště.

Wiegel CZ lakování s.r.o.

Wiegel CZ lakování s.r.o. ve Velkém Meziříčí, nový člen nadnárodní skupiny WIEGEL působící, v oblasti povrchových úprav oceli v Německu, Rakousku, České Republice a na Slovensku. Náš závod se specializuje na provádění duplexních ochranných systémů pro ocelové konstrukce za použití moderních technologií s ohledem na životní prostředí.

Město Třebíč

Zaměstnáváme až 350 zaměstnanců v organizačních složkách Městského úřadu Třebíč a Městské policie Třebíč. Jsme stabilní  a společensky odpovědný zaměstnavatel, nejen v oblasti péče o zaměstnance. Našim zaměstnancům nabízíme flexibilní možnosti pro slaďování pracovního a soukromého života a další finanční i nefinanční benefity. Podporujeme odborný růst našich zaměstnanců a investujeme průběžně do jejich vzdělávání. Aplikujeme do praxe pravidelné legislativní změny a přizpůsobujeme jim poskytované služby.

 

 

Outdoor Resort Březová

Jen 10 km od Třebíče se nachází největší zážitkový park v ČR. STAN – Special Team for Adventure in Nature – Speciální tým pro dobrodružství v přírodě – je obchodní značkou mateřské společnosti Outdoor Aliance s.r.o. STAN je v České republice již 12 let jedničkou v realizaci zážitkových škol v přírodě, školních výletů a adaptačních kurzů, a také jedním z největších realizátorů letních táborů. Co spojuje veškeré portfolio nabízených aktivit, je nejvyšší kvalita, invence a profesionalita v poskytovaných službách.

ALFA IN a.s.

Společnost ALFA IN a.s. jsme založili v roce 1998 jako akciovou společnost. Jedná se o českou firmu. V Nové Vsi nedaleko Třebiče jsme vybudovali vlastní sídlo, kde je zázemí pro obchod, vývoj, výrobu a logistiku společnosti. Jedním z našich cílů je vyrábět kvalitní svařovací a řezací stroje.  Jsme aktivní v České republice a zároveň exportujeme do řady evropských i mimoevropských zemí.  Vyrábíme pod svojí vlastní značkou ALFA IN, ale i pod soukromými značkami řady renomovaných firem z oboru svářecí techniky. Při vývoji těchto strojů spolupracuje naše technické oddělení s dalšími světovými výrobci. V rámci inovací našich strojů uplatňujeme mnohaleté zkušenosti v této oblasti. 

Atlantic

Reklamní agentura Atlantic buduje úspěšné značky. Jsou to specialisté na vizuální a obsahovou komunikaci značek, kteří dělají jedinečné brandy, weby zaměřené na konverzi, reklamy přitahující zákazníky.

 

B TECHNIK s.r.o.

Firma B TECHNIK s.r.o. působí v Třebíči od roku 1994. Věnuje se prodeji a servisu hobby a profi techniky pro zahradu, dílnu a průmysl. Prodává a opravuje motorové pily a sekačky na trávu STIHL, elektrické a ruční nářadí MAKITA, FESTOOL, NAREX, Čistící a úklidové stroje NILFISK a kompresory SCHNEIDER.

ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

Velké Meziříčí

Působíme již 25 let v oblasti budování vodních zdrojů, výstavby kanalizací a čistíren odpadních vod, laboratorních služeb, geologických prací, sanačních a dekontaminačních prací, rekultivací skládek a krajinářských úprav.

FENIX PERSONAL

FENIX PERSONAL

Personálně-poradenská společnost

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

MICo spol. s r.o.

Společnost MICo, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako servisní firma působící na jaderné elektrárně Dukovany. V roce 1998 zahájila vlastní výrobu v areálu v Hrotovicích a v roce 2011 byla výrobní kapacita rozšířena o areál o 50 000 m2 v Kramolíně.

NEWE industrial assembly s.r.o.

NEWE industrial assembly s.r.o. je dynamická, rychle rostoucí společnost zabývající semontáží, demontáží a remontáží investičních celků, technologických a strojních zařízení z různých průmyslových odvětví  jako je papírenský průmysl, dřevozpracující, potravinářský, chemický a další.

PeopleGuru.cz

PeopleGuru.cz je personální agenturou, která se zaměřuje čistě na IT specialisty a obor IT. Stali jsme se partnery mnoha mezinárodních společností, a za dobu působení jsme pomohli desítkám odborníků z IT najít novou pracovní pozici a posunout je v kariéře dál. Zaměřujeme se na pozice analytiků, programátorů, projektových manažerů, testerů a dalších. Naší druhou divizí se pak stal portál www.part-time.cz, který propojuje společnosti s více jak 150 IT odborníky, kteří nabízí svůj volný čas.

Relative Design, s.r.o.

Agentura Relative patří v třebíčském regionu k nejvýznamnějším firmám působícím v oblasti reklamy a marketingu. S touto značkou se třebíčští podnikatelé setkávají už od roku 2006, kdy byla založena reklamní agentura s názvem Relative design s.r.o. 

STREETPARK s.r.o.

STREETPARK je mladá dynamicky rostoucí firma zabývající se vývojem, výrobou a montáží městského mobiliáře (tj. parkovými lavičkami, odpadkovými koši, zastávkovými přístřešky a dalšími výrobky ve veřejném prostoru). Založena byla 1. 1. 2018 a řadí se k největším výrobcům mobiliáře v České republice. Sídlí v Ptáčově u Třebíče, kde se nachází montážní dílna, sklad a kancelářské prostory. Vedle montáží mobiliáře v Česku a na Slovensku se nyní soustředí na expanzi na evropském trhu.

TES s.r.o.

Jsme česká společnost a již více než 25 let působíme v oblasti jaderné energetiky. Naší činností podporujeme projekty, které zvyšují  jadernou bezpečnost. Specializujeme se na inženýrské služby a technickou podporu provozovatelů jaderných elektráren a rozvíjíme řešení, která optimalizují provoz, údržbu a prodlužují životnost komponent a systémů jaderných elektráren. Jsme spolehlivým dodavatelem společnosti ČEZ, a.s. a jejích partnerů, např. Škoda JS, a.s. nebo I&C Energo a.s..  V oblasti výzkumu a vývoje spolupracujeme s výzkumnými ústavy a instituty, např. ČVUT Praha nebo VUT Brno.

TIPA Telekom plus a.s.

TIPA Telekom plus a.s. působí na českém trhu již od roku 1991 s centrálním sídlem společnosti v Třebíči a výkonnými pobočkami v Brně a v Praze. Prostřednictvím této organizační struktury poskytujeme silnoproudé a slaboproudé dodávky pro stavebnictví a průmysl po celém území České republiky i některých sousedních států. Jsme držiteli certifikátů ISO9001, ISO 14001 a NBÚ Důvěrné.

Wera Werk s. r. o.

Společnost Wera Werk s.r.o., původem z německého města Wuppertalu, se zabývá již více než 80 let vývojem, výrobou a odbytem utahovacího nářadí. Historie dceřiné firmy se datuje do roku 1995, kdy byl na zelené louce v Bystřici nad Pernštejnem postaven první výrobní závod v České Republice. V září 2018 otevíráme brány nové pobočky v Třebíči a máme před sebou nelehký úkol, sestavit dobře fungující tým a zahájit výrobu v nové výrobní hale.

Zájezdy.cz

Zájezdy.cz – Váš pohodlný nákup dovolené. Toto motto se nám daří již od roku 2000 naplňovat. Stali jsme se jednou z největších cestovních agentur na českém trhu a každý rok plníme sny stále většímu počtu klientů.  Vše jednoduše, na stránkách www.zajezdy.cz. Pro osobní kontakt máme pobočku v Třebíči. K poskytování kvalitních a spolehlivých služeb hledáme prodejce zájezdů, obchodníky, kteří klientům pomohou zajistit ten pravý zájezd. V období červen až září velmi rádi uvítáme i brigádníky na pozici asistent prodejních týmů. Přijmeme absolventy, kterým pomůžeme se startem kariéry. Naši zaměstnanci mají jistotu dlouhodobého zaměstnání a získávají i další výhody. Samozřejmostí jsou zajímavé studijní cesty do celého světa a příspěvky na dovolenou.

"ZON" spol. s r.o.

Rodinná firma "ZON" je již téměř 25 let v rukou přímých potomků zakladatele. Celý sortiment vyrábíme z vody z podzemních heraltických pramenů, která vykazuje nízký obsah minerálních látek a je vhodná pro přípravu stravy s nízkým obsahem sodíku. ZON nabízí mnoho variant obalů. Limonády ZON nabízíme v tradiční skleněné lahvi o objemu 0,33l. Používáme samozřejmě také praktické balení v PET lahvích o objemu 0,5l nebo 2l. Oblíbené točené limonády nabízíme v KEG sudech 30 l a 50 l. 

Provozovatel webu

Třebíč

Partneři

Okresní hospodářksá komora Třebíč SPŠT