Profily firem

Nový start

Nový start

Třebíčská personální agentura

Jsme specialisti na pracovní trh na Třebíčsku, zajímavé příležitosti máme potom po celé Vysočině. Jsme zkušené personalistky s lidským přístupem, naše práce je naším koníčkem. Firmám pomáháme hledat ty nejlepší lidi na různé pozice a Vám pomůžeme najít zajímavou práci či rozjet business, kde Vás to bude bavit a dávat smysl.

S.O.K. stavební, s.r.o.

Jsme moderní stavební společnost, která byla založena v roce 1991 v Třebíči. Mezi naše hlavní činnosti patří výstavba kompletních zemědělských staveb, průmyslových staveb, výroba a montáž ocelových konstrukcí. Dále se zabýváme výrobou prefabrikovaných prvků pro zemědělství a výstavbou montovaných rodinných i bytových domů. Jsme stabilní společnost s pevným postavením na trhu a dobrou pověstí nejen v České republice, ale i na Slovensku. V současné době zaměstnáváme více než 240 pracovníků. Neustále rosteme, modernizujeme a vyvíjíme se.

Nemocnice Třebíč

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, je moderní, akreditované pracoviště zabývající se poskytováním komplexní a kvalitní zdravotní péče, a to lůžkové, ambulantní, diagnostické, lékárenské, následné lůžkové péče a dlouhodobé lůžkové péče.

Fraenkische CZ s.r.o.

Ztráta zaměstnání a hledání nové práce je pro každého složitá životní situace. A jednoduché to nemají ani čerství absolventi, kteří s nulovou pracovní zkušeností mají v mnoha firmách dveře zavřené. Nejohroženější skupinou obyvatelstva na pracovním trhu jsou tradičně lidé s nižším vzděláním nebo již zmínění absolventi bez jakékoliv praxe. Navzdory obvyklé představě však nabídka pracovních míst v našem regionu není tak zoufalá. Na Třebíčsku existují průmyslové podniky, kterým se ekonomicky daří a stále hledají nové zaměstnance. Mezi takové firmy patří i německá společnost Fraenkische sídlící v Okříškách.

PBS INDUSTRY, a.s.

PBS INDUSTRY, a.s. je dynamicky se rozvíjející kvalitní výrobce i dodavatel produktů s dlouholetými zkušenostmi z oblasti energetických a teplárenských celků. Společnost je tvořena vysoce kvalifikovanými pracovníky s profesionálním přístupem k zákazníkům, vybavenými moderní technikou. Strategie společnosti je postavena na dlouhodobé spolupráci s partnery nejenom směrem k zákazníkům, ale také k dodavatelům.

TEDOM a.s.

V roce 2016 oslavila společnost TEDOM 25 let od svého založení. Z malé firmy o jednom člověku se za čtvrt století stala firmou s 500 zaměstnanci a téměř celosvětovou působností.

 

Jopp Automotive s.r.o.

Jopp Automotive s.r.o.

Velké Meziříčí

Rychle se rozvíjející česká společnost JOPP Automotive s. r. o., která v roce 2018 slaví 15 let na trhu vyrábí na ploše více než 11.000 m2 výrobních hal precizní soustružené díly, dílce z plastu a manuální řazení pro automobilový průmysl. Štíhlou organizací stejně jako efektivními a stabilními výrobními procesy získal závod v posledních letech vynikající pověst u svých zákazníků.

I&C Energo a.s.

Společnost byla založena v roce 1993. Díky úspěšnému rozvoji se dnes I&C Energo a.s. řadí mezi největší a nejúspěšnější společnosti v České Republice. Naše firemní produkty, znalosti a dosažené výsledky jsou základem toho, že je společnost vnímána nejen na českém trhu jako zkušený a spolehlivý partner, který je garantem profesionální spolupráce ve špičkové kvalitě.

TIRAD, s. r. o.

25 let historie firmy se špičkovými stroji a technologií je záruka pro obchodní partnery, že TIRAD s.r.o. je komplexním a důvěrným partnerem pro oblast přesného strojírenství s exportem do celého světa.

NUVIA a.s.

NUVIA a.s. (dříve ENVINET a.s.) je třebíčská firma zaměřená na inženýring, komplexní služby, vývoj a dodávky zařízení a informačních systémů pro jadernou energetiku, průmysl, armádu ČR, vzdělávací instituce, výzkumná a lékařská pracoviště.

Wiegel CZ lakování s.r.o.

Wiegel CZ lakování s.r.o. ve Velkém Meziříčí, nový člen nadnárodní skupiny WIEGEL působící, v oblasti povrchových úprav oceli v Německu, Rakousku, České Republice a na Slovensku. Náš závod se specializuje na provádění duplexních ochranných systémů pro ocelové konstrukce za použití moderních technologií s ohledem na životní prostředí.

Outdoor Resort Březová

Jen 10 km od Třebíče se nachází největší zážitkový park v ČR. STAN – Special Team for Adventure in Nature – Speciální tým pro dobrodružství v přírodě – je obchodní značkou mateřské společnosti Outdoor Aliance s.r.o. STAN je v České republice již 12 let jedničkou v realizaci zážitkových škol v přírodě, školních výletů a adaptačních kurzů, a také jedním z největších realizátorů letních táborů. Co spojuje veškeré portfolio nabízených aktivit, je nejvyšší kvalita, invence a profesionalita v poskytovaných službách.

ALFA IN a.s.

Společnost ALFA IN a.s. jsme založili v roce 1998 jako akciovou společnost. Jedná se o českou firmu. V Nové Vsi nedaleko Třebiče jsme vybudovali vlastní sídlo, kde je zázemí pro obchod, vývoj, výrobu a logistiku společnosti. Jedním z našich cílů je vyrábět kvalitní svařovací a řezací stroje.  Jsme aktivní v České republice a zároveň exportujeme do řady evropských i mimoevropských zemí.  Vyrábíme pod svojí vlastní značkou ALFA IN, ale i pod soukromými značkami řady renomovaných firem z oboru svářecí techniky. Při vývoji těchto strojů spolupracuje naše technické oddělení s dalšími světovými výrobci. V rámci inovací našich strojů uplatňujeme mnohaleté zkušenosti v této oblasti. 

Atlantic

Reklamní agentura Atlantic buduje úspěšné značky. Jsou to specialisté na vizuální a obsahovou komunikaci značek, kteří dělají jedinečné brandy, weby zaměřené na konverzi, reklamy přitahující zákazníky.

 

B TECHNIK s.r.o.

Firma B TECHNIK s.r.o. působí v Třebíči od roku 1994. Věnuje se prodeji a servisu hobby a profi techniky pro zahradu, dílnu a průmysl. Prodává a opravuje motorové pily a sekačky na trávu STIHL, elektrické a ruční nářadí MAKITA, FESTOOL, NAREX, Čistící a úklidové stroje NILFISK a kompresory SCHNEIDER.

ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

Velké Meziříčí

Působíme již 25 let v oblasti budování vodních zdrojů, výstavby kanalizací a čistíren odpadních vod, laboratorních služeb, geologických prací, sanačních a dekontaminačních prací, rekultivací skládek a krajinářských úprav.

FENIX PERSONAL

FENIX PERSONAL

Personálně-poradenská společnost

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

MICo spol. s r.o.

Společnost MICo, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako servisní firma působící na jaderné elektrárně Dukovany. V roce 1998 zahájila vlastní výrobu v areálu v Hrotovicích a v roce 2011 byla výrobní kapacita rozšířena o areál o 50 000 m2 v Kramolíně.

NEWE industrial assembly s.r.o.

NEWE industrial assembly s.r.o. je dynamická, rychle rostoucí společnost zabývající semontáží, demontáží a remontáží investičních celků, technologických a strojních zařízení z různých průmyslových odvětví  jako je papírenský průmysl, dřevozpracující, potravinářský, chemický a další.

PeopleGuru.cz

PeopleGuru.cz je personální agenturou, která se zaměřuje čistě na IT specialisty a obor IT. Stali jsme se partnery mnoha mezinárodních společností, a za dobu působení jsme pomohli desítkám odborníků z IT najít novou pracovní pozici a posunout je v kariéře dál. Zaměřujeme se na pozice analytiků, programátorů, projektových manažerů, testerů a dalších. Naší druhou divizí se pak stal portál www.part-time.cz, který propojuje společnosti s více jak 150 IT odborníky, kteří nabízí svůj volný čas.

Relative Design, s.r.o.

Agentura Relative patří v třebíčském regionu k nejvýznamnějším firmám působícím v oblasti reklamy a marketingu. S touto značkou se třebíčští podnikatelé setkávají už od roku 2006, kdy byla založena reklamní agentura s názvem Relative design s.r.o. 

STREETPARK s.r.o.

STREETPARK je mladá dynamicky rostoucí firma zabývající se vývojem, výrobou a montáží městského mobiliáře (tj. parkovými lavičkami, odpadkovými koši, zastávkovými přístřešky a dalšími výrobky ve veřejném prostoru). Založena byla 1. 1. 2018 a řadí se k největším výrobcům mobiliáře v České republice. Sídlí v Ptáčově u Třebíče, kde se nachází montážní dílna, sklad a kancelářské prostory. Vedle montáží mobiliáře v Česku a na Slovensku se nyní soustředí na expanzi na evropském trhu.

TES s.r.o.

Jsme česká společnost a již více než 25 let působíme v oblasti jaderné energetiky. Naší činností podporujeme projekty, které zvyšují  jadernou bezpečnost. Specializujeme se na inženýrské služby a technickou podporu provozovatelů jaderných elektráren a rozvíjíme řešení, která optimalizují provoz, údržbu a prodlužují životnost komponent a systémů jaderných elektráren. Jsme spolehlivým dodavatelem společnosti ČEZ, a.s. a jejích partnerů, např. Škoda JS, a.s. nebo I&C Energo a.s..  V oblasti výzkumu a vývoje spolupracujeme s výzkumnými ústavy a instituty, např. ČVUT Praha nebo VUT Brno.

TIPA Telekom plus a.s.

TIPA Telekom plus a.s. působí na českém trhu již od roku 1991 s centrálním sídlem společnosti v Třebíči a výkonnými pobočkami v Brně a v Praze. Prostřednictvím této organizační struktury poskytujeme silnoproudé a slaboproudé dodávky pro stavebnictví a průmysl po celém území České republiky i některých sousedních států. Jsme držiteli certifikátů ISO9001, ISO 14001 a NBÚ Důvěrné.

Wera Werk s. r. o.

Společnost Wera Werk s.r.o., původem z německého města Wuppertalu, se zabývá již více než 80 let vývojem, výrobou a odbytem utahovacího nářadí. Historie dceřiné firmy se datuje do roku 1995, kdy byl na zelené louce v Bystřici nad Pernštejnem postaven první výrobní závod v České Republice. V září 2018 otevíráme brány nové pobočky v Třebíči a máme před sebou nelehký úkol, sestavit dobře fungující tým a zahájit výrobu v nové výrobní hale.

Zájezdy.cz

Zájezdy.cz – Váš pohodlný nákup dovolené. Toto motto se nám daří již od roku 2000 naplňovat. Stali jsme se jednou z největších cestovních agentur na českém trhu a každý rok plníme sny stále většímu počtu klientů.  Vše jednoduše, na stránkách www.zajezdy.cz. Pro osobní kontakt máme pobočky v Třebíči, Praze, Brně a Ostravě. K poskytování kvalitních a spolehlivých služeb hledáme prodejce zájezdů, obchodníky, kteří klientům pomohou zajistit ten pravý zájezd. V období červen až září velmi rádi uvítáme i brigádníky na pozici asistent prodejních týmů. Přijmeme absolventy, kterým pomůžeme se startem kariéry. Naši zaměstnanci mají jistotu dlouhodobého zaměstnání a získávají i další výhody. Samozřejmostí jsou zajímavé studijní cesty do celého světa a příspěvky na dovolenou.

"ZON" spol. s r.o.

Rodinná firma "ZON" je již téměř 25 let v rukou přímých potomků zakladatele. Celý sortiment vyrábíme z vody z podzemních heraltických pramenů, která vykazuje nízký obsah minerálních látek a je vhodná pro přípravu stravy s nízkým obsahem sodíku. ZON nabízí mnoho variant obalů. Limonády ZON nabízíme v tradiční skleněné lahvi o objemu 0,33l. Používáme samozřejmě také praktické balení v PET lahvích o objemu 0,5l nebo 2l. Oblíbené točené limonády nabízíme v KEG sudech 30 l a 50 l. 

Provozovatel webu

Třebíč

Partneři

Okresní hospodářksá komora Třebíč SPŠT