ALFA IN a.s.

ALFA IN a.s.

Společnost ALFA IN a.s. jsme založili v roce 1998 jako akciovou společnost. Jedná se o českou firmu. V Nové Vsi nedaleko Třebiče jsme vybudovali vlastní sídlo, kde je zázemí pro obchod, vývoj, výrobu a logistiku společnosti. Jedním z našich cílů je vyrábět kvalitní svařovací a řezací stroje.  Jsme aktivní v České republice a zároveň exportujeme do řady evropských i mimoevropských zemí.  Vyrábíme pod svojí vlastní značkou ALFA IN, ale i pod soukromými značkami řady renomovaných firem z oboru svářecí techniky. Při vývoji těchto strojů spolupracuje naše technické oddělení s dalšími světovými výrobci. V rámci inovací našich strojů uplatňujeme mnohaleté zkušenosti v této oblasti. 

Během své historie jsme rozšířili pole své působnosti o další obory. V roce 2010 jsme převzali výrobu a pokračujeme ve vývoji elektrocentrál, známých pod značkou MEDVED.  Patříme mezi největší dodavatele technologie orbitálního svařování v Česku a Slovensku.

Jsme si vědomi nutnosti zavádění nových technologií v průmyslu, které pomáhají výrobcům ke zvyšování produktivity a především kvality. Proto dalším naším cílem je zavádění robotizace a automatizace do provozů.

V poslední době se zaměřujeme i na vývoj a výrobu CNC strojů. Naši technici jsou připraveni instalovat taková zařízení přímo do provozu u zákazníka.

Aktuálně hledáme pro rozšíření našeho týmu samostatného obchodního technika pro oblast CNC řezacích portálů a robotizace. Jeho náplní práce je rozvoj obchodní sítě a péče o stávající zákazníky.

Další informace a požadavky na toto pracovní zařazení naleznete na našich stranách www.alfain.eu v sekci Kariéra»»

Provozovatel webu

Třebíč

Partneři

Okresní hospodářksá komora Třebíč SPŠT