home / Užitečné informace / Profily firem / ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.
ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

Velké Meziříčí

Působíme již 25 let v oblasti budování vodních zdrojů, výstavby kanalizací a čistíren odpadních vod, laboratorních služeb, geologických prací, sanačních a dekontaminačních prací, rekultivací skládek a krajinářských úprav.

Společnost ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. ve Velkém Meziříčí byla založena v roce 1993.

Spojením činnosti akreditované laboratoře a geologicko-průzkumných a sanačních prací uskutečnili zakladatelé firmy svůj podnikatelský záměr a vydali se tak na náročnou cestu tvorby a ochrany životního prostředí.

Díky neustálému elánu obou majitelů firmy a všech zaměstnanců provádíme nyní široký soubor na  sebe navazujících činností v oblasti vodohospodářství a ekologie. Celý komplex služeb, od získání finančních prostředků, technického provedení až po poradenství, realizujeme pro zákazníky vždy se zárukou odbornosti a solidnosti.

Máme jasné představy o úspěšném partnerství s našimi zákazníky a dodavateli. Výsledkem jsou úzké a dlouhodobé obchodní vztahy, které jsou naší nejlepší vizitkou a zároveň motivací. Našimi zákazníky jsou města, obce, výrobní podniky, zemědělské subjekty, provozovatelé bioplynových stanic a soukromé osoby.

Srdce a úspěch našeho současného týmu tvoří lidé, kteří podstatnou část svého života zasvětili odborné práci v naší firmě a předávají svoje zkušenosti našim novým spolupracovníkům.

Naši aktuální nabídku volných pracovních míst naleznete na webových stránkách společnosti v sekci KARIÉRA na www.enviroeko.cz.

Firemní inzeráty

Stavební dělník pro montáž inženýrských sítí

Jsme úspěšná česká firma působící v oblasti vodohospodářství již 25 let. Našim klientům poskytujeme profesionální a komplexní služby. Na základě tradice, odbornosti a solidního přístupu jsme vybudovali zkušený tým spolupracovníků, kteří neustále posouvají hranice našich služeb . Pro aktuální posílení našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Stavební dělník pro montáž inženýrských sítí.

Náplň práce:

  • práce při montáži vodovodů a kanalizací 
  • servisní práce na vodovodech, rekonstrukce vodohospodářských staveb 
  • práce převážně v regionu Vysočina a JM kraj 
  • odpovědnost za údržbu strojů a dodržování BOZP
18-26.000 Kč - Kč ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. Velké Meziříčí Plný

Obsluha vrtné soupravy / řidič

Jsme úspěšná česká firma působící v oblasti vodohospodářství již 25 let. Našim klientům poskytujeme profesionální a komplexní služby. Na základě tradice, odbornosti a solidního přístupu jsme vybudovali zkušený tým spolupracovníků, kteří neustále posouvají hranice našich služeb. Pro aktuální posílení našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Obsluha vrtné soupravy/ řidič.

Náplň práce:

  • obsluha a údržba vrtné soupravy v rámci budování vodních zdrojů s výhledem na pozici vrtmistra 
  • řízení nákladních vozidel a jejich údržba 
  • odpovědnost za dodržování BOZP
18-26.000 Kč - Kč ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. Velké Meziříčí Plný

Provozovatel webu

Třebíč

Partneři

Okresní hospodářksá komora Třebíč SPŠT