home / Užitečné informace / Profily firem / ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.
ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

Velké Meziříčí

Působíme již 25 let v oblasti budování vodních zdrojů, výstavby kanalizací a čistíren odpadních vod, laboratorních služeb, geologických prací, sanačních a dekontaminačních prací, rekultivací skládek a krajinářských úprav.

Společnost ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. ve Velkém Meziříčí byla založena v roce 1993.

Spojením činnosti akreditované laboratoře a geologicko-průzkumných a sanačních prací uskutečnili zakladatelé firmy svůj podnikatelský záměr a vydali se tak na náročnou cestu tvorby a ochrany životního prostředí.

Díky neustálému elánu obou majitelů firmy a všech zaměstnanců provádíme nyní široký soubor na  sebe navazujících činností v oblasti vodohospodářství a ekologie. Celý komplex služeb, od získání finančních prostředků, technického provedení až po poradenství, realizujeme pro zákazníky vždy se zárukou odbornosti a solidnosti.

Máme jasné představy o úspěšném partnerství s našimi zákazníky a dodavateli. Výsledkem jsou úzké a dlouhodobé obchodní vztahy, které jsou naší nejlepší vizitkou a zároveň motivací. Našimi zákazníky jsou města, obce, výrobní podniky, zemědělské subjekty, provozovatelé bioplynových stanic a soukromé osoby.

Srdce a úspěch našeho současného týmu tvoří lidé, kteří podstatnou část svého života zasvětili odborné práci v naší firmě a předávají svoje zkušenosti našim novým spolupracovníkům.

Naši aktuální nabídku volných pracovních míst naleznete na webových stránkách společnosti v sekci KARIÉRA na www.enviroeko.cz.

Provozovatel webu

Třebíč

Partneři

Okresní hospodářksá komora Třebíč SPŠT