home / Užitečné informace / Profily firem / ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.
ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

Velké Meziříčí

Působíme již 25 let v oblasti budování vodních zdrojů, výstavby kanalizací a čistíren odpadních vod, laboratorních služeb, geologických prací, sanačních a dekontaminačních prací, rekultivací skládek a krajinářských úprav.

Společnost ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. ve Velkém Meziříčí byla založena v roce 1993.

Spojením činnosti akreditované laboratoře a geologicko-průzkumných a sanačních prací uskutečnili zakladatelé firmy svůj podnikatelský záměr a vydali se tak na náročnou cestu tvorby a ochrany životního prostředí.

Díky neustálému elánu obou majitelů firmy a všech zaměstnanců provádíme nyní široký soubor na  sebe navazujících činností v oblasti vodohospodářství a ekologie. Celý komplex služeb, od získání finančních prostředků, technického provedení až po poradenství, realizujeme pro zákazníky vždy se zárukou odbornosti a solidnosti.

Máme jasné představy o úspěšném partnerství s našimi zákazníky a dodavateli. Výsledkem jsou úzké a dlouhodobé obchodní vztahy, které jsou naší nejlepší vizitkou a zároveň motivací. Našimi zákazníky jsou města, obce, výrobní podniky, zemědělské subjekty, provozovatelé bioplynových stanic a soukromé osoby.

Srdce a úspěch našeho současného týmu tvoří lidé, kteří podstatnou část svého života zasvětili odborné práci v naší firmě a předávají svoje zkušenosti našim novým spolupracovníkům.

Naši aktuální nabídku volných pracovních míst naleznete na webových stránkách společnosti v sekci KARIÉRA na www.enviroeko.cz.

Firemní inzeráty

ELEKTROMONTÉR

Jsme úspěšná česká firma působící v oblasti vodohospodářství již 25 let. Našim klientům poskytujeme profesionální a komplexní služby. Na základě tradice, odbornosti a solidního přístupu jsme vybudovali zkušený tým spolupracovníků, kteří neustále posouvají hranice našich služeb.

Pro posílení našeho týmu hledáme schopného a zodpovědného elektromontéra pro provádění montážních prací při výstavbě a zapojení nových silnoproudých a slaboproudých rozvodů v rámci činnosti firmy. Především připojení čerpací techniky do vrtů včetně příslušenství.

Hlavní náplní práce je provedení přípravy tras, natažení rozvodů, zapojování komponentů, kompletace rozvaděčů vč. jejich aktivace. Zapracování zkušeným technikem.

18-26.000 Kč - Kč ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. Velké Meziříčí Plný

Bagrista

Jsme úspěšná česká firma působící v oblasti vodohospodářství již 25 let. Našim klientům poskytujeme profesionální a komplexní služby. Na základě tradice, odbornosti a solidního přístupu jsme vybudovali zkušený tým spolupracovníků, kteří neustále posouvají hranice našich služeb. Pro aktuální posílení našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Bagrista.

Náplň práce:

 • obsluha a řízení kolových bagrů 
 • terénní práce při budování inženýrských sítí 
 • občasné řízení nákladních aut 
 • zodpovědnost za základní údržbu strojů a dodržování BOZP
18-26.000 Kč - Kč ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. Velké Meziříčí Plný

Stavební dělník pro montáž inženýrských sítí

Jsme úspěšná česká firma působící v oblasti vodohospodářství již 25 let. Našim klientům poskytujeme profesionální a komplexní služby. Na základě tradice, odbornosti a solidního přístupu jsme vybudovali zkušený tým spolupracovníků, kteří neustále posouvají hranice našich služeb . Pro aktuální posílení našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Stavební dělník pro montáž inženýrských sítí.

Náplň práce:

 • práce při montáži vodovodů a kanalizací 
 • servisní práce na vodovodech, rekonstrukce vodohospodářských staveb 
 • práce převážně v regionu Vysočina a JM kraj 
 • odpovědnost za údržbu strojů a dodržování BOZP
18-26.000 Kč - Kč ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. Velké Meziříčí Plný

Obsluha vrtné soupravy / řidič

Jsme úspěšná česká firma působící v oblasti vodohospodářství již 25 let. Našim klientům poskytujeme profesionální a komplexní služby. Na základě tradice, odbornosti a solidního přístupu jsme vybudovali zkušený tým spolupracovníků, kteří neustále posouvají hranice našich služeb. Pro aktuální posílení našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Obsluha vrtné soupravy/ řidič.

Náplň práce:

 • obsluha a údržba vrtné soupravy v rámci budování vodních zdrojů s výhledem na pozici vrtmistra 
 • řízení nákladních vozidel a jejich údržba 
 • odpovědnost za dodržování BOZP
18-26.000 Kč - Kč ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. Velké Meziříčí Plný

Provozovatel webu

Třebíč

Partneři

Okresní hospodářksá komora Třebíč SPŠT