FENIX PERSONAL

FENIX PERSONAL

Personálně-poradenská společnost

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

  • NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kmenových zaměstnanců
  • PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
  • PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

Při poskytování našich služeb klademe důraz na osobní přístup, korektní jednání a otevřenou komunikaci. Spojujeme tak zájmy obou skupin svých zákazníků - uchazečů i zaměstnavatelů. Při naší práci se řídíme zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů u obou stran. Naší snahou je vytvořit vzájemný a důvěrný vztah mezi všema zúčastněnými v procesu náboru. Rozhodnete-li se i Vy využít naše služby, uděláme maximum pro Vaši spokojenost a rádi se staneme Vašim dlouhodobým, flexibilním a hlavně spolehlivým partnerem.

Tým FENIX PERSONAL.

 

www.fenixpersonal.cz

Provozovatel webu

Třebíč

Partneři

Okresní hospodářksá komora Třebíč SPŠT