home / Užitečné informace / Profily firem / Wera Werk s. r. o.
Wera Werk s. r. o.

Wera Werk s. r. o.

Společnost Wera Werk s.r.o., původem z německého města Wuppertalu, se zabývá již více než 80 let vývojem, výrobou a odbytem utahovacího nářadí. Historie dceřiné firmy se datuje do roku 1995, kdy byl na zelené louce v Bystřici nad Pernštejnem postaven první výrobní závod v České Republice. V září 2018 otevíráme brány nové pobočky v Třebíči a máme před sebou nelehký úkol, sestavit dobře fungující tým a zahájit výrobu v nové výrobní hale.

Jsme jedničkou na trhu utahovacího nářadí, investujeme do moderních výrobních technologií a používáme nové organizační formy jako je TQM nebo štíhlá výroba. Klademe důraz na výzkum a vývoj, mezi naše patentové úspěchy patří například ergonomická držadla šroubováků, torzní bity s ochranou proti poškození strojů nebo měkké zóny držadel pro zvýšení přenosu krouticího momentu. Kvalita je u nás na prvním místě, jde však ruku v ruce s designem, který tvoří náš životní styl. Vlastníme několik cen Germany Brand Awards. V roce 2017 jsme obsadili zlatou příčku za celkový obraz značky Tool rebelů. Také naši zákazníci nás odměnili celou řadou ocenění.

Máme rozsáhlý sortiment; více než 3000 druhů nářadí si oblíbili zákazníci z celého světa. Takézlepšování pracovního prostředí a dopady na životní prostředí jsou pro nás důležitým tématem. V roce 2014 jsme zavedli ekologický standard ISO 14001, který jsme v následujícím roce rozšířili o standard OHSAS 18001 v oblasti bezpečnosti práce.

Jsme orientováni na dlouhodobé vztahy s našimi zaměstnanci, proto věnujeme jejich výběru a následné péči o ně velkou pozornost. Stavíme na rodinné atmosféře, ačkoliv máme v našem výrobním závodě v Bystřici nad Pernštejnem již více než 700 lidí, individuální přístup je u nás na prvním místě. Našich zaměstnanců si vážíme, investujeme do vzdělávání a dáváme našim lidem možnost růstu společně s nabytými zkušenostmi.

Pokud hledáte zaměstnání, přemýšlíte o změně, chcete stát u zrodu nového projektu a máte chuť stát se jedním z nás, neváhejte nás oslovit.


Naši aktuální nabídku volných pracovních míst naleznete na webových stránkách společnosti v sekci ZAMĚSTNÁNÍ na www.wera-trebic.cz

Provozovatel webu

Třebíč

Partneři

Okresní hospodářksá komora Třebíč SPŠT