home / Užitečné informace / Profily firem / Wiegel CZ lakování s.r.o.
Wiegel CZ lakování s.r.o.

Wiegel CZ lakování s.r.o.

Wiegel CZ lakování s.r.o. ve Velkém Meziříčí, nový člen nadnárodní skupiny WIEGEL působící, v oblasti povrchových úprav oceli v Německu, Rakousku, České Republice a na Slovensku. Náš závod se specializuje na provádění duplexních ochranných systémů pro ocelové konstrukce za použití moderních technologií s ohledem na životní prostředí.

Trvalá protikorozní ochrana je jako štafetový běh – týmový sport. Neboť jen tam, kde precizně pracují vytrénované ruce, kde se bezpečně ovládají všechny součásti procesu a každý jednotlivý krok se provádí se zkušeností, silou a rozvahou, vznikne na konci špičkový výkon.

Díky více než 1.800 pracovníkům v 37 závodech v Německu, Rakousku, České republice a ve Slovenské republice je Wiegel s jejich nasazením a jejich know-how jedním z nejvýkonnějších dodavatelů protikorozní ochrany.

Ve skupině závodů Wiegel se vždy najde optimální řešení. A s pravidelnými okružními trasami rozvážkové služby Wiegel můžete stále přímo využívat kompletní spektrum služeb celé skupiny Wiegel.

Ve společnosti WIEGEL již celá desetiletí přistupujeme zodpovědně k našemu podnikání a od roku 1984 jsme získali řadu ocenění za ochranu životního prostředí. Jsme přesvědčeni, že limit pro inovace a neustálé zlepšování neexistuje. Naším cílem je výroba, která nemá negativní vliv na klima a životní prostředí. Pracujeme na tom - pro nás, pro Vás, pro budoucí generace.

Udržitelnost je rozhodující pro podnikání ve společnosti WIEGEL. Díky důsledně uzavřeným materiálovým cyklům snižujeme spotřebu naší hlavní suroviny - zinku. Spotřebováváme méně energie na vytápění a elektřiny a dosahujeme hodnoty pouze 3% provozních materiálů, které je třeba zlikvidovat, a to pro žárově zinkovanou ocel WIEGEL s 2,5krát delší životností než z oceli nepozinkované.
 
Ve společnosti WIEGEL se snoubí ekologie s ekonomikou, aby se naše produkty pro Vás stále zlepšovali. Řídíme se cíli OSN pro udržitelný rozvoj. Ochrana klimatu je pro nás výzvou a příležitostí pro inovace a zlepšení.

Provozovatel webu

Třebíč

Partneři

Okresní hospodářksá komora Třebíč SPŠT